Impreza po zakończeniu szkoły
i zasłonić oczko żeby ktoś nie wpadł do niego przypadkiem
a tak to podwórko sachola jest ok
jakl co to elole i anie mogę podrodze zabrać
bo jak wiadomo jestem abstynent %-)
PRZEJDŹ NA FORUM