Impreza po zakończeniu szkoły
i zasłonić oczko żeby ktoś nie wpadł do niego przypadkiem wesoły
a tak to podwórko sachola jest ok wesoły
jakl co to elole i anie mogę podrodze zabrać wesoły bo jak wiadomo jestem abstynent %-)


  PRZEJDŹ NA FORUM