przecież jakieś kiełbasy i % to każdy w własnym zakrasie może znaczy ja wezme tylko jadzenie i może jedno piwko bo będę driver i poza tym muszę być w dobrej kondycji bo w niedziele idę oddawać krew bo dają dużo czekolad tylko pogoda w przyszłym tygodniu ma być średnia...