Impreza po zakończeniu szkoły
przecież jakieś kiełbasy i % to każdy w własnym zakrasie może
znaczy ja wezme tylko jadzenie i może jedno piwko bo będę driver wesoły i poza tym muszę być w dobrej kondycji bo w niedziele idę oddawać krew bo dają dużo czekolad bardzo szczęśliwy
tylko pogoda w przyszłym tygodniu ma być średnia...


  PRZEJDŹ NA FORUM