Impreza po zakończeniu episode II
powtórka z naszego grilla
Najlepiej zrzutę po 10 jak było ostatnio. żarcia nie brakowało i było ok. Tylko siano muszę miec w poniedziałek od chętnych.


  PRZEJD NA FORUM