LOST-Zagubieni
Wszystko o rozbitkach i 'innych'
4 sezon zapowiada sie bardzo ciekawie. Mało narazie wiadomo o "ZŁYCH" ale myśle ze zbiegiem czasu producenci zdradza nam rąbka tajemnicy. Dzieki jurrogalin za info i czekam na wiecej. Pozdro :-)


  PRZEJDŹ NA FORUM