Ja mam Calibre!!! I dobrze mi z tym...
dobry teledysk8)8)8)8)8)8)8)8)8)bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM