Alien vs. Predator 2
nowa część super filmu
hehe pierwsza część to wspomniaenia . Siedzieliśmy u kumpla na działce i marzneliśmy to stwierdziliśmy, że włączymy jakiś film, pewnie palmy, karaiby to nie będzie czuć zimna, a tu wiadro, biegun północny, płakać mi się chciało ze śmiechu bardzo szczęśliwy a film niezły, ale też nie dobry jęzor ot średniak a druga część wątpei, żeby była dużo lepsza...


  PRZEJDŹ NA FORUM