GaduGadu
chyba tylko ty i bioły zostawiliœcie moje gg

Nie ma co ukrywac,ze mój kontakt z toba skonczył sie w momencie ,w którym opusciłes LO.Szkoda!!Dał bys rade przejsc...


  PRZEJD NA FORUM