GaduGadu
chyba tylko ty i bioły zostawilicie moje gg
Nie ma co ukrywac,ze mój kontakt z toba skonczył sie w momencie ,w którym opusciłes LO.Szkoda!!Dał bys rade przejsc...
PRZEJD NA FORUM