Nasz klasowy artysta ???
Piszcie swoje opinie na temat jego prac.
Mamy w klasie artyste? zmieszany Ponizej linki do jego prac zrobionych na wybranych lekcjach. bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM