| Nasz klasowy artysta ??? Piszcie swoje opinie na temat jego prac. |
| Oto jego dzisiejsze dziela. J. Polski: http://img507.imageshack.us/my.php?image=umywalkapolakbe0.jpg oraz J. Niemiecki: http://img254.imageshack.us/my.php?image=dlugopisniemieczq5.jpg Co myślicie o tych pracach? Bedzie z niego jakis artysta ? |