Nasz klasowy artysta ???
Piszcie swoje opinie na temat jego prac.
Oto jego dzisiejsze dziela.
J. Polski:
http://img507.imageshack.us/my.php?image=umywalkapolakbe0.jpg
oraz
J. Niemiecki:
http://img254.imageshack.us/my.php?image=dlugopisniemieczq5.jpg

Co myślicie o tych pracach? Bedzie z niego jakis artysta ?wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM