PGA - Poznań Game Arena
dla tych hostess to wartoby się przejechać
a będą tam jakieś wejściówki czy coś tak jak na innych targach?
jedziecie autem czy pkp?
ile to może wynieść?
PRZEJDŹ NA FORUM