PGA - Poznań Game Arena
dla tych hostess to wartoby się przejechać wesoły
a będą tam jakieś wejściówki czy coś tak jak na innych targach?
jedziecie autem czy pkp?
ile to może wynieść?


  PRZEJDŹ NA FORUM