Nasz klasowy artysta ???
Piszcie swoje opinie na temat jego prac.
juz wiem kto to jest ADI
musze cos jeszcze nabazgrac na polskim
jurrogalin wrzuc moje ostatnie dzielo
PRZEJDŹ NA FORUM