Nasz klasowy artysta ???
Piszcie swoje opinie na temat jego prac.
juz wiem kto to jest ADIbardzo szczęśliwy
musze cos jeszcze nabazgrac na polskimbardzo szczęśliwy
jurrogalin wrzuc moje ostatnie dzielolol


  PRZEJDŹ NA FORUM