Sylwester 2007
ma ktoś jakieś plany, a może zrobimy wspólną impre
Ja to widze tak. Ekipa z naszej klasy plus każdy może wziąć osobę toważyszącą. Impreska byłby zajebista. DJ Pietro by nam przygrywałpan zielony


  PRZEJDŹ NA FORUM