Sylwester 2007
ma ktoś jakieś plany, a może zrobimy wspólną impre
wiecie co, bo coś tam było że usówa się kogoś posty albo że komuś edytowano posta i nie wiadomo kto
ja byłem w poniedziałek w czytelni i było niewylogowane konto Mar100ka może ktoś tam wchodzi i robi zamieszanie...
pamiętaj marek zawsze musisz się wylogować


  PRZEJDŹ NA FORUM