| Sylwester 2007 ma ktoś jakieś plany, a może zrobimy wspólną impre |
| wiecie co, bo coś tam było że usówa się kogoś posty albo że komuś edytowano posta i nie wiadomo kto ja byłem w poniedziałek w czytelni i było niewylogowane konto Mar100ka może ktoś tam wchodzi i robi zamieszanie... pamiętaj marek zawsze musisz się wylogować |