| Ławka kar Ukarani za spamowanie lub obrażanie innych |
| Masz machalica racje!!!''Ukarani za spamowanie''- ale ,pomysł jakby forum mialo conajmniej 1000 userów i bu sie mógl zrobic bałagan!!!Poza tym to nie jest jakies naukowe czy specjalistyczne forum ,tylko miejsce ,gdzie gada ze soba grupa kumpli. |