Ławka kar
Ukarani za spamowanie lub obrażanie innych
Masz machalica racje!!!''Ukarani za spamowanie''- ale ,pomysł jakby forum mialo conajmniej 1000 userów i bu sie mógl zrobic bałagan!!!Poza tym to nie jest jakies naukowe czy specjalistyczne forum ,tylko miejsce ,gdzie gada ze soba grupa kumpli.


  PRZEJD NA FORUM