cel forum
to forum nie ma celu, zostało założone z nudów i nawet bardzo dobrze funkcjonowało dopóki ktoś go nie zaczął rozpierdalać. jeśli komuś ono przeszkadza to moge je zlikwidować proszę bardzo. Jakieś głosy co do usunięcia forum??


  PRZEJDŹ NA FORUM