| Sylwester 2007 ma ktoś jakieś plany, a może zrobimy wspólną impre |
| nie wiem czy da musiałbym dowiedzieć się ile by kosztowała pogadam wieczorem z ojcem i się wszystkiego dowiem, może i dam rade załatwić tylko w tym problem że do Dolan jest daleko więc nie wiem czy wszyscy wyrobią z dojazdem odemnie do słupcy jest 16km a ma ktoś sprzęt żeby to nagłośnić? bo co nam da sala bez nagłośnienia potrzebny jast jakiś wzmachol i para porządnych kolumn edit: kurcze przypomniało mi się że wiara z Dolan chciała zrobić sylwka bo coś mi mówili na ten temat bo oni już parę razy mówili o tym ale najwyżej możnaby to połączyć jakbym się dogadał z wiarą od nas chyba że chcecie tylko dla klasy to może być większy problem |