Sylwester 2007
ma ktoś jakieś plany, a może zrobimy wspólną impre
nie wiem czy da
musiałbym dowiedzieć się ile by kosztowała
pogadam wieczorem z ojcem i się wszystkiego dowiem, może i dam rade załatwić
tylko w tym problem że do Dolan jest daleko więc nie wiem czy wszyscy wyrobią z dojazdem
odemnie do słupcy jest 16km
a ma ktoś sprzęt żeby to nagłośnić?
bo co nam da sala bez nagłośnienia
potrzebny jast jakiś wzmachol i para porządnych kolumnbardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy


edit:
kurcze przypomniało mi się że wiara z Dolan chciała zrobić sylwka bo coś mi mówili na ten temat
bo oni już parę razy mówili o tym
ale najwyżej możnaby to połączyć jakbym się dogadał z wiarą od nas
chyba że chcecie tylko dla klasy to może być większy problem


  PRZEJDŹ NA FORUM