Sylwester 2007
ma ktoś jakieś plany, a może zrobimy wspólną impre
może i dałbym rade
pogadam dzisiaj wieczorem z ojcem i się dowiem
ale to trzebaby pogadać i załatwić nagłośnienie bo ja nie mam...
PRZEJDŹ NA FORUM