| Ławka kar Ukarani za spamowanie lub obrażanie innych |
| ja nie obgaduje ludzi. nie wiem dlaczego tak to odebrales... odnioslem sie tylko do kilku Twoich wypowiedzi. Nic do Ciebie nie mam, a to ze pisze na forum to chyba normalne jezeli w moich wypowiedziach tematem jest to forum. |