Ławka kar
Ukarani za spamowanie lub obrażanie innych
nie mówie troche przesadziłem ale przeprosiłem juz te osoby , gdyz umiem sie przyznac do błedu (niektórzy niestety nie umieją albo duma im na to nie pozwala) !!!!!! ale denerwuje mnie ze jezeli ktos oskarza mnie ze przez moje posty nie moze znalazc waznej inofmracji jezli ja utworzyłem sam temat np. jak poderwac dziewczyne czy ja kogos prosiłem zeby tam zagladał????? czy tam są wazne informacje??? raczej nie wiec nie piszcze ze spamuje bo robiłem to w tematach które ja załozyłem!!!!!! od dzisiaj juz nie pisze zadnych postów zreszta nie tylko ja i zycze temu forum powodzeniaa naprawde pietro ma racje


  PRZEJDŹ NA FORUM