NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » POGADUSZKI » WYBIERAMY SPAMERA MIESIĄCA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Wybieramy spamera miesiąca

głosuj i ty
  
machi
29.10.2007 16:02:56
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 55 #21404
Od: 2007-10-10
C, nr 7777
  
mati_wygra
29.10.2007 16:38:56
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #21416
Od: 2007-10-9


Ilość edycji wpisu: 1
Ale jestescie ASY!!! Tylko czy uzgodniłes Adi ten temat ze mna??Nie zapominaj ,że jestem nieformalnym adminem.A wiec miej sie na bacznosci bo nastepnym razem bedzie Ban!!!an
taki dziwny
Ktos cos jeszce ma do powiedzenia??
  
mati_wygra
29.10.2007 16:40:39
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #21417
Od: 2007-10-9


Ilość edycji wpisu: 1
A tak nawiasem mówiac to sam masz wiecej postow od machalicy.A i ty mało wnosisz do dyskusji w sensie merytorytorycznym,a wiec tez jestes spamerem!!!

Mam 101 postow.Niczym dalmatynczykówwesoły
  
Swita
29.10.2007 16:51:25
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #21425
Od: 2007-10-14
Nr C i D można? jęzor
  
mati_wygra
29.10.2007 17:07:15
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #21432
Od: 2007-10-9
Ej nie jestem spamerem....płacze
Staram sie tylko żeby forum ni upadło jęzor
  
sachol7412
29.10.2007 19:45:55
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #21515
Od: 2007-10-9
1-mati wygra
reszta nie ma z nim startu.pan zielony

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » POGADUSZKI » WYBIERAMY SPAMERA MIESIĄCA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny