NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
POGADUSZKI
»
WYBIERAMY SPAMERA MIESIĄCA
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
Wybieramy spamera miesiąca
głosuj i ty
machi
29.10.2007 16:02:56
Grupa:
Użytkownik
Posty:
55
#
21404
Od: 2007-10-10
C, nr 7777
mati_wygra
29.10.2007 16:38:56
Grupa:
Użytkownik
Posty:
137
#
21416
Od: 2007-10-9
Ilość edycji wpisu:
1
Ale jestescie ASY!!! Tylko czy uzgodniłes Adi ten temat ze mna??Nie zapominaj ,że jestem nieformalnym adminem.A wiec miej sie na bacznosci bo nastepnym razem bedzie Ban!!!an
Ktos cos jeszce ma do powiedzenia??
mati_wygra
29.10.2007 16:40:39
Grupa:
Użytkownik
Posty:
137
#
21417
Od: 2007-10-9
Ilość edycji wpisu:
1
A tak nawiasem mówiac to sam masz wiecej postow od machalicy.A i ty mało wnosisz do dyskusji w sensie merytorytorycznym,a wiec tez jestes spamerem!!!
Mam 101 postow.Niczym dalmatynczyków
Swita
29.10.2007 16:51:25
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Wyjebowo
Posty:
88
#
21425
Od: 2007-10-14
Nr C i D można?
mati_wygra
29.10.2007 17:07:15
Grupa:
Użytkownik
Posty:
137
#
21432
Od: 2007-10-9
Ej nie jestem spamerem....
Staram sie tylko żeby forum ni upadło
sachol7412
29.10.2007 19:45:55
Grupa:
Administrator
Posty:
237
#
21515
Od: 2007-10-9
1-mati wygra
reszta nie ma z nim startu.
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
<< Pierwsza
< Poprzednia
Następna >
Ostatnia >>
HOME
»
POGADUSZKI
»
WYBIERAMY SPAMERA MIESIĄCA
Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!
wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo
oraz
promuj się w katalogu
TestHub.pl - opinie, testy, oceny