

Grupa: Administrator 
Posty: 237 #24490 Od: 2007-10-9
| Zachęcam do obejrzenia tego zajebiście śmiesznego filmu. Widziałem go z 10 razy, ale za każdym razem mnie śmieszy. Najlepszy jest motyw gry Lord Hełmofon każe swoim podwładnym pezeczesać pustynie w poszukiwaniu zbiegów, a oni wyciągają grzebienie i zaczynają czesać piasek:-) |