NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » GRY I TO CO Z NIMI ZWIĄZANE » FINAL FANTASY I ANNIVERSARY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Final Fantasy I anniversary

  
Hippek
16.10.2007 14:46:41
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #16520
Od: 2007-10-15
Final Fantasy anniversary I.gierka na psp ktora niedawno dostalem.zapewne wielu wie co tak konsola potrafi mimo to gra jest w 2d....co wedlug mnie jest swietne.utrzymuje klimat starych dobrych konsolowych rpg.pozatym wszystko jest doprawione roznorakimi efektami.Gra ma naprawde świetny klimat i bardzo ciężko sie od niej oderwac wesoły
  
sachol7412
16.10.2007 15:24:23
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #16546
Od: 2007-10-9
A nie wiesz może czy jest dostepna wersja na ps2??
  
Hippek
17.10.2007 13:59:24
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #16767
Od: 2007-10-15
wiadomo mi tylko o tej wersji na psp gdzie wyszla 2 czesc rowniez na psp.FF jest mnostwo wiec trzebaby poszukac jęzor
  
sachol7412
17.10.2007 20:39:53
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #16931
Od: 2007-10-9
Chętnie pograłbym sobie w jakąś fajną grę, ale niestety nie ma na to czasusmutny
  
mar100ek
19.10.2007 08:22:07
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Ohio

Posty: 73 #17475
Od: 2007-10-11
a na pc?? lubię gry rpg
  
Hippek
30.10.2007 20:31:24
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #21943
Od: 2007-10-15
na pc stanowczo polecamguildwars jelsi posiada sie oryginal i sprawny net,pozatym klasyki jak np.baldurs gate albo ice wind dale, pozatym bardzo przypadl mi do gustu neverwinter

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » GRY I TO CO Z NIMI ZWIĄZANE » FINAL FANTASY I ANNIVERSARY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny