Final Fantasy anniversary I.gierka na psp ktora niedawno dostalem.zapewne wielu wie co tak konsola potrafi mimo to gra jest w 2d....co wedlug mnie jest swietne.utrzymuje klimat starych dobrych konsolowych rpg.pozatym wszystko jest doprawione roznorakimi efektami.Gra ma naprawde świetny klimat i bardzo ciężko sie od niej oderwac
na pc stanowczo polecamguildwars jelsi posiada sie oryginal i sprawny net,pozatym klasyki jak np.baldurs gate albo ice wind dale, pozatym bardzo przypadl mi do gustu neverwinter