

Grupa: Administrator 
Posty: 237 #21169 Od: 2007-10-9
| Dla mnie ta gierka jest monimalnie gorsza od serii Need For Speed, ale też gra się super przyjemnie. Występuje tutaj wiele samochodów, więcej niż w Carbonie. Ja narazie wymiatam Mazdą RX-8. Polecam tą gierkę. |