NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SAMOCHODY » JAKA FURE CHCIAŁBYS MIEC????

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

jaka fure chciałbys miec????

  
mati_wygra
27.10.2007 19:39:06
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #20913
Od: 2007-10-9
Chciałbym miec Honde Civic V gen.
A z takich furek marzeń to Ferrari Enzo i Lancer EVO IX
  
Swita
28.10.2007 18:18:26
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #21224
Od: 2007-10-14


Ilość edycji wpisu: 2
Adi... ten mustang to jest marzenie bardzo szczęśliwy

albo 2007 Mustang Shelby GT 500




Obrazek
  
Pulpet
28.10.2007 21:26:10
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Słupca k. Łężca :D

Posty: 47 #21300
Od: 2007-10-16
Mustang, albo Nissan 350Z
_________________
It's not even "PALPAL" or "PELPET" It's P-to-the-U-L-P-E-T
  
sachol7412
29.10.2007 19:35:46
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #21508
Od: 2007-10-9
Ja bym chciał mieć Golone IV a tak w marzeniach to RX-8. Pomykam nią w Juiced 2pan zielony
  
zzzanusia
30.10.2007 18:45:09
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #21874
Od: 2007-10-17
a ja bym chciała coś(i tak sie nie znam na markach) szybkiego czerwonego(ewentualnie srebrnego) z miękkimi siedzeniamijęzor

nic więcej do szczęścia nie potrzebujejęzor ...no dobra prawie nic...diabeł
  
mati_wygra
30.10.2007 18:48:39
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #21882
Od: 2007-10-9
Ej ja mam cos czerwonego i w miare szybkiego. hahahahaha
  
Hippek
31.10.2007 08:41:31
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #22128
Od: 2007-10-15
moj mlauch jest zcerwony i ma miekie siedzenia XD, a z fur to rzeczywiscie mustangi sa piekne ale marzenie malo realne dla polaka. co do realnych to hmmm.....kiedys bardzo chcialem honde crx 2 ed.
  
Hippek
31.10.2007 08:43:04
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #22130
Od: 2007-10-15
i jeszcze hyundai tiburon sport coupe,zanjdziecie w 2 czesciach nfsu bardzo szczęśliwy
  
mati_wygra
31.10.2007 09:40:08
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #22155
Od: 2007-10-9
Obecnie produkowane Mustangi to shit jakich mało!!!Teraz wyjdzie nowy Nissan Skyline i Toyota Supra.To beda fury , a nie jakiś badziew z USA, którego objechałbys szybkim autem z segmentu compact np. Civic'iem Type R.
  
gordon
06.03.2009 13:36:52
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #234880
Od: 2009-3-6


Ilość edycji wpisu: 1
A mnie marzy się syrena, koniecznie czerwona.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SAMOCHODY » JAKA FURE CHCIAŁBYS MIEC????

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny