moj mlauch jest zcerwony i ma miekie siedzenia XD, a z fur to rzeczywiscie mustangi sa piekne ale marzenie malo realne dla polaka. co do realnych to hmmm.....kiedys bardzo chcialem honde crx 2 ed.
Obecnie produkowane Mustangi to shit jakich mało!!!Teraz wyjdzie nowy Nissan Skyline i Toyota Supra.To beda fury , a nie jakiś badziew z USA, którego objechałbys szybkim autem z segmentu compact np. Civic'iem Type R.