NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA
»
PREZENT
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
Prezent
czyli co i dla kogo??
sikora
14.04.2008 16:35:06
Grupa:
Użytkownik
Posty:
17
#
99868
Od: 2007-10-9
Lidka i Ania poruszyły temat prezentu dla Pani Aleksandry Nowak.
Jakieś propozycje, pomysły, komentarze do tego??
jurrogalin
15.04.2008 20:50:53
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Slupca-City
Posty:
108
#
100682
Od: 2007-10-14
Dobre pytanie, co kupujemy i po ile zrzutka ?
adi
16.04.2008 15:19:26
Grupa:
Użytkownik
Posty:
130
#
101009
Od: 2007-10-16
10 zł, Lidka zbiera
Pietro
16.04.2008 15:40:42
Grupa:
Użytkownik
Posty:
101
#
101016
Od: 2007-10-9
a już ustalone co i jak????
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
sachol7412
16.04.2008 16:15:35
Grupa:
Administrator
Posty:
237
#
101053
Od: 2007-10-9
no a co chcecie kupic??
adi
16.04.2008 18:58:56
Grupa:
Użytkownik
Posty:
130
#
101133
Od: 2007-10-16
co sie kupi to sie nie martwcie, kase trzeba przynieść
mati_wygra
16.04.2008 20:13:11
Grupa:
Użytkownik
Posty:
137
#
101201
Od: 2007-10-9
Co mamy sie nie przejmowac??!!Skoro damy kase to chcielibysmy chociaz wiedziec na co :p !!
jurrogalin
16.04.2008 20:52:22
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Slupca-City
Posty:
108
#
101259
Od: 2007-10-14
Ilość edycji wpisu:
1
ups, no tak
ile pojdzie na ten prezent?
200 zł dzis Lidka dostała od Pani Nowak z rady rodzicielskiej + 28 osob x 10 zł to w sumie bedzie 480 zł !!! co za tyle kasy mozna kupic?
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
<< Pierwsza
< Poprzednia
Następna >
Ostatnia >>
HOME
»
NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA
»
PREZENT
Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!
wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo
oraz
promuj się w katalogu
TestHub.pl - opinie, testy, oceny