NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » PREZENT

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Prezent

czyli co i dla kogo??
  
sikora
14.04.2008 16:35:06
Grupa: Użytkownik

Posty: 17 #99868
Od: 2007-10-9
Lidka i Ania poruszyły temat prezentu dla Pani Aleksandry Nowak.
Jakieś propozycje, pomysły, komentarze do tego??
  
jurrogalin
15.04.2008 20:50:53
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #100682
Od: 2007-10-14
Dobre pytanie, co kupujemy i po ile zrzutka ? poruszony
  
adi
16.04.2008 15:19:26
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 130 #101009
Od: 2007-10-16
10 zł, Lidka zbiera
  
Pietro
16.04.2008 15:40:42
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #101016
Od: 2007-10-9
a już ustalone co i jak????
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
  
sachol7412
16.04.2008 16:15:35
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #101053
Od: 2007-10-9
no a co chcecie kupic??
  
adi
16.04.2008 18:58:56
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 130 #101133
Od: 2007-10-16
co sie kupi to sie nie martwcie, kase trzeba przynieść
  
mati_wygra
16.04.2008 20:13:11
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #101201
Od: 2007-10-9
Co mamy sie nie przejmowac??!!Skoro damy kase to chcielibysmy chociaz wiedziec na co :p !!
  
jurrogalin
16.04.2008 20:52:22
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #101259
Od: 2007-10-14


Ilość edycji wpisu: 1
ups, no tak
ile pojdzie na ten prezent?
200 zł dzis Lidka dostała od Pani Nowak z rady rodzicielskiej + 28 osob x 10 zł to w sumie bedzie 480 zł !!! co za tyle kasy mozna kupic?

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » PREZENT

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny