NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » SPRAWDZIAN Z NIEMCA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Sprawdzian z niemca

Strona bierna
  
sachol7412
09.10.2007 13:38:20
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #14763
Od: 2007-10-9
Ile było zadań, wkurwił się, że było mało osób?? Ile osób było??
  
Pietro
09.10.2007 16:17:30
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #14795
Od: 2007-10-9
nic nie mówił bo było dużo wiary
biały jak zawsze ściągał
jak zawsze nie wiedziałem o o chodzi...
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
  
sachol7412
09.10.2007 16:51:15
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #14811
Od: 2007-10-9
A ilu was było? Trudne były zdania? Pamietasz jakieś?
  
jurrogalin
15.10.2007 18:19:18
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #16415
Od: 2007-10-14
Propo niemca, to sie zawiodlem na Tobie sachol7412, wiedziales jakie byly pytania i nic nie powiedziales .... diabełdiabełdiabełdiabełdiabeł jęzorjęzorjęzorjęzordiabełdiabełdiabełdiabełdiabełdiabełsmutnysmutny
  
sachol7412
15.10.2007 21:02:16
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #16452
Od: 2007-10-9
pytania dostałem wczoraj poźnym wieczorem
  
jurrogalin
16.10.2007 08:48:58
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #16492
Od: 2007-10-14
To nic, trzeba bylo przynajmiej wrzucić na forum linka jęzor diabełdiabełdiabełdiabełdiabełdiabełdiabełdiabełdiabełdiabełdiabełdiabełdiabełdiabeł

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » SPRAWDZIAN Z NIEMCA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny