NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Has³o: rss dla

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO S£UPCA » ZAGADKA,KTÓRA ¯YJE PO£OWA SZKO£Y...

Przejdz do do³u stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Zagadka,która ¿yje po³owa szko³y...

czytaj dalej.... :)
  
mati_wygra
16.10.2007 15:15:44
poziom 3



Grupa: U¿ytkownik

Posty: 137 #16539
Od: 2007-10-9


IloϾ edycji wpisu: 2
Jak myslicie z kim profesor M.P ma tego dzidziusia??
  
mar100ek
16.10.2007 15:28:43
poziom 2

Grupa: U¿ytkownik

Lokalizacja: Ohio

Posty: 73 #16547
Od: 2007-10-11
Witam mati_wygra. Moim zdaniem ojcem dzidziusia Marioli P. jest... MACIUŒ z pierwszej klasy (tylko wtajemniczeni beda wiedziec o kogo chodzi). Moze nim byæ tak¿e któryœ z woŸnych ale nie wiem kt?ry. Pozdro
  
Swita
16.10.2007 15:31:33
poziom 2

Grupa: U¿ytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #16548
Od: 2007-10-14
chodz¹ plotki, ¿e ma z tym od WF co go teraz ta baba zastêpuje jêzor
  
mati_wygra
16.10.2007 16:03:50
poziom 3



Grupa: U¿ytkownik

Posty: 137 #16557
Od: 2007-10-9

chodz¹ plotki, ¿e ma z tym od WF co go teraz ta baba zastêpuje
Tez o tym s³ysza³em...
Ale dochodza do mnie sprzeczne informacje na ten temat...
  
Invi
16.10.2007 17:47:03
poziom 2

Grupa: U¿ytkownik

Posty: 65 #16606
Od: 2007-10-16
Mariola ma bachora lol, pewnie z woŸnym hehehehe
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=2Neop9OVaB8
  
sachol7412
17.10.2007 13:25:16
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #16751
Od: 2007-10-9
Jerzy Kowalski nie jest ojcem dziecka. Mieszka nadal ze swoj¹ ¿on¹ w Orzechowie, a nie jak podawa³ informator u swojej matki w Ci¹¿eniu. Informator ma b³êdne informacje!
  
mati_wygra
17.10.2007 13:48:49
poziom 3



Grupa: U¿ytkownik

Posty: 137 #16761
Od: 2007-10-9
Jerzy Kowalski nie jest ojcem dziecka. Mieszka nadal ze swoj¹ ¿on¹ w Orzechowie, a nie jak podawa³ informator u swojej matki w Ci¹¿eniu. Informator ma b³êdne informacje!

Ca³kiem mozliwe ,ze mój informator sie myli³/ok³ama³ mnie
  
jurrogalin
17.10.2007 15:46:54
poziom 3

Grupa: U¿ytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #16809
Od: 2007-10-14
Ale Wy se filmy wkrêcacie, pewnie ¿aden z Was nie wzi¹³ pod uwage, ze ojcem moze byæ jej m¹¿, co ???!!!
  
mati_wygra
17.10.2007 17:46:43
poziom 3



Grupa: U¿ytkownik

Posty: 137 #16861
Od: 2007-10-9
Ale Wy se filmy wkrêcacie, pewnie ¿aden z Was nie wzi¹³ pod uwage, ze ojcem moze byæ jej m¹¿, co ???!!!
To rozwiazanie jest zbyt oczywiste....taki dziwny
  
Pulpet
17.10.2007 17:52:23
poziom 1

Grupa: U¿ytkownik

Lokalizacja: S³upca k. £ê¿ca :D

Posty: 47 #16862
Od: 2007-10-16
lol jakby to Mariola zobaczy³a O_o oczko
_________________
It's not even "PALPAL" or "PELPET" It's P-to-the-U-L-P-E-T
  
krysztal
17.10.2007 18:14:29
poziom 1

Grupa: U¿ytkownik

Posty: 38 #16873
Od: 2007-10-10
albo jej mê¿a on bêdzie chyba wiedzia³!!
  
sikora
17.10.2007 20:53:10
Grupa: U¿ytkownik

Posty: 17 #16938
Od: 2007-10-9
Mê¿em jej dziecka, jest zapewne ojciec tego dzieckalol
  
sikora
17.10.2007 20:54:17
Grupa: U¿ytkownik

Posty: 17 #16939
Od: 2007-10-9
Ma³a pomy³ka, ju¿ prostujê. Ojcem tego dziecka, jest zapewne jego ojciec. To jest oczywiste i logiczne, ale nie widzê w tym sensu fizycznego.taki dziwny
  
Pietro
17.10.2007 21:52:49
poziom 3



Grupa: U¿ytkownik

Posty: 101 #16982
Od: 2007-10-9
sikora wartoœæ logiczna twojego orzeczenia jest równa 0!!!
a tak na serio to ciekawe z kim
pewnie z mê¿em tylko g³upie baby plotkami nam¹ci³y weso³y
_________________
W 1986 wystarczy³o kilka Mhz aby wys³aæ rakietê w kosmos. Dziœ trzeba Pentium 3 aby odpaliæ Viste.
  
jurrogalin
18.10.2007 13:47:30
poziom 3

Grupa: U¿ytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #17033
Od: 2007-10-14
Moj komentarz do postu sikory: ...

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Nastêpna >     Ostatnia >>  

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO S£UPCA » ZAGADKA,KTÓRA ¯YJE PO£OWA SZKO£Y...

Aby pisac na forum musisz sie zalogowaæ !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny