| | |
| mati_wygra | 16.10.2007 15:15:44 |


Grupa: U¿ytkownik
Posty: 137 #16539 Od: 2007-10-9
IloϾ edycji wpisu: 2 | Jak myslicie z kim profesor M.P ma tego dzidziusia?? |
| | |
| mar100ek | 16.10.2007 15:28:43 |

Grupa: U¿ytkownik
Lokalizacja: Ohio
Posty: 73 #16547 Od: 2007-10-11
| Witam mati_wygra. Moim zdaniem ojcem dzidziusia Marioli P. jest... MACIUŒ z pierwszej klasy (tylko wtajemniczeni beda wiedziec o kogo chodzi). Moze nim byæ tak¿e któryœ z woŸnych ale nie wiem kt?ry. Pozdro |
| | |
| Swita | 16.10.2007 15:31:33 |

Grupa: U¿ytkownik
Lokalizacja: Wyjebowo
Posty: 88 #16548 Od: 2007-10-14
| chodz¹ plotki, ¿e ma z tym od WF co go teraz ta baba zastêpuje  |
| | |
| mati_wygra | 16.10.2007 16:03:50 |


Grupa: U¿ytkownik
Posty: 137 #16557 Od: 2007-10-9
| chodz¹ plotki, ¿e ma z tym od WF co go teraz ta baba zastêpuje Tez o tym s³ysza³em... Ale dochodza do mnie sprzeczne informacje na ten temat... |
| | |
| Invi | 16.10.2007 17:47:03 |

Grupa: U¿ytkownik
Posty: 65 #16606 Od: 2007-10-16
| Mariola ma bachora lol, pewnie z woŸnym hehehehe _________________ http://www.youtube.com/watch?v=2Neop9OVaB8 |
| | |
| sachol7412 | 17.10.2007 13:25:16 |


Grupa: Administrator 
Posty: 237 #16751 Od: 2007-10-9
| Jerzy Kowalski nie jest ojcem dziecka. Mieszka nadal ze swoj¹ ¿on¹ w Orzechowie, a nie jak podawa³ informator u swojej matki w Ci¹¿eniu. Informator ma b³êdne informacje! |
| | |
| mati_wygra | 17.10.2007 13:48:49 |


Grupa: U¿ytkownik
Posty: 137 #16761 Od: 2007-10-9
| Jerzy Kowalski nie jest ojcem dziecka. Mieszka nadal ze swoj¹ ¿on¹ w Orzechowie, a nie jak podawa³ informator u swojej matki w Ci¹¿eniu. Informator ma b³êdne informacje!
Ca³kiem mozliwe ,ze mój informator sie myli³/ok³ama³ mnie |
| | |
| jurrogalin | 17.10.2007 15:46:54 |

Grupa: U¿ytkownik
Lokalizacja: Slupca-City
Posty: 108 #16809 Od: 2007-10-14
| Ale Wy se filmy wkrêcacie, pewnie ¿aden z Was nie wzi¹³ pod uwage, ze ojcem moze byæ jej m¹¿, co ???!!! |
| | |
| mati_wygra | 17.10.2007 17:46:43 |


Grupa: U¿ytkownik
Posty: 137 #16861 Od: 2007-10-9
| Ale Wy se filmy wkrêcacie, pewnie ¿aden z Was nie wzi¹³ pod uwage, ze ojcem moze byæ jej m¹¿, co ???!!! To rozwiazanie jest zbyt oczywiste.... |
| | |
| Pulpet | 17.10.2007 17:52:23 |

Grupa: U¿ytkownik
Lokalizacja: S³upca k. £ê¿ca :D
Posty: 47 #16862 Od: 2007-10-16
| lol jakby to Mariola zobaczy³a O_o  _________________ It's not even "PALPAL" or "PELPET" It's P-to-the-U-L-P-E-T |
| | |
| krysztal | 17.10.2007 18:14:29 |

Grupa: U¿ytkownik
Posty: 38 #16873 Od: 2007-10-10
| albo jej mê¿a on bêdzie chyba wiedzia³!! |
| | |
| sikora | 17.10.2007 20:53:10 |
Grupa: U¿ytkownik
Posty: 17 #16938 Od: 2007-10-9
| Mê¿em jej dziecka, jest zapewne ojciec tego dziecka |
| | |
| sikora | 17.10.2007 20:54:17 |
Grupa: U¿ytkownik
Posty: 17 #16939 Od: 2007-10-9
| Ma³a pomy³ka, ju¿ prostujê. Ojcem tego dziecka, jest zapewne jego ojciec. To jest oczywiste i logiczne, ale nie widzê w tym sensu fizycznego. |
| | |
| Pietro | 17.10.2007 21:52:49 |


Grupa: U¿ytkownik
Posty: 101 #16982 Od: 2007-10-9
| sikora wartoœæ logiczna twojego orzeczenia jest równa 0!!! a tak na serio to ciekawe z kim pewnie z mê¿em tylko g³upie baby plotkami nam¹ci³y  _________________ W 1986 wystarczy³o kilka Mhz aby wys³aæ rakietê w kosmos. Dziœ trzeba Pentium 3 aby odpaliæ Viste. |
| | |
| jurrogalin | 18.10.2007 13:47:30 |

Grupa: U¿ytkownik
Lokalizacja: Slupca-City
Posty: 108 #17033 Od: 2007-10-14
| Moj komentarz do postu sikory: ... |