NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » SPRAWDZIAN Z FIZY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Sprawdzian z fizy

podpowie ktoś co było?
  
Pulpet
17.10.2007 16:16:53
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Słupca k. Łężca :D

Posty: 47 #16814
Od: 2007-10-16
Szczerze nie chcę mi się uczyć wszystkiego, niech ktoś mi podpowie co było taki dziwny
_________________
It's not even "PALPAL" or "PELPET" It's P-to-the-U-L-P-E-T
  
jurrogalin
17.10.2007 16:52:49
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #16839
Od: 2007-10-14
Według mnie byly zadania podobne jak w zeszycie, ale nie jestem pewien, gdyż sie nic nie uczylem lol
  
mar100ek
17.10.2007 17:12:46
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Ohio

Posty: 73 #16848
Od: 2007-10-11
Sprawdzian byl w miarę prosty. Wystarcza ci tylko podstawowe wzory bo ja sie nic nie uczyłem i miałem sciage z wzorami a po konsultacji z sacholem wiem ze kilka zadań mam dobrze
  
Pulpet
17.10.2007 17:38:29
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Słupca k. Łężca :D

Posty: 47 #16856
Od: 2007-10-16
a nie było niczego z teleskopów?
_________________
It's not even "PALPAL" or "PELPET" It's P-to-the-U-L-P-E-T
  
sachol7412
17.10.2007 17:42:52
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #16860
Od: 2007-10-9
Nic zero teleskopow. Byly konstrukcje obrazu w soczewce skupiającej x>f i zwierciadle kulistym wklęsłym x<f
  
mar100ek
17.10.2007 18:01:46
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Ohio

Posty: 73 #16866
Od: 2007-10-11
druga grupa miala odwrotnie. w soczewce skupiającej x<f i zwierciadle kulistym wklesłym x>f.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » SPRAWDZIAN Z FIZY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny