up będzie po piłce, pewnie jak mi się będzie chciało to w dwóch wersjach, a może nawet rozwiązania ale to pewnie w łikend _________________ It's not even "PALPAL" or "PELPET" It's P-to-the-U-L-P-E-T
wersja 100% (podzielona na 2 party w jednym upie) http://www.speedyshare.com/121741189.html wersja 50% [dwa razy mniejsza wymiarowo] (podzielona na 2 party w jednym upie) http://www.speedyshare.com/518728240.html
Jakby ktoś miał problemy to pisać dodatkowo kseruje 15 kopii na jutro dla osób które nie mają dostępu do forum lub tak jak Mar100ek korzystają z komórki. _________________ It's not even "PALPAL" or "PELPET" It's P-to-the-U-L-P-E-T
benny ty nikogo po nicku nie kojarzysz... :/ thx poolpet może i nawet odrobie jak nie będę chorował całą niedziele _________________ W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.