NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » POLSKI KSERÓWKA NA PONIEDZIAŁEK

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Polski kserówka na poniedziałek

Ferdydurke fragment
  
Pulpet
18.10.2007 14:13:12
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Słupca k. Łężca :D

Posty: 47 #17038
Od: 2007-10-16
up będzie po piłce, pewnie jak mi się będzie chciało to w dwóch wersjach, a może nawet rozwiązania ale to pewnie w łikend
_________________
It's not even "PALPAL" or "PELPET" It's P-to-the-U-L-P-E-T
  
krysztal
18.10.2007 15:13:03
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 38 #17053
Od: 2007-10-10
ok dzięki
  
adi
18.10.2007 15:44:59
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 130 #17094
Od: 2007-10-16
dzięki za co? pan zielony
  
krysztal
18.10.2007 15:50:27
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 38 #17110
Od: 2007-10-10
że wstawi kserówki
  
Pulpet
18.10.2007 17:10:14
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Słupca k. Łężca :D

Posty: 47 #17156
Od: 2007-10-16
wersja 100% (podzielona na 2 party w jednym upie)
http://www.speedyshare.com/121741189.html
wersja 50% [dwa razy mniejsza wymiarowo] (podzielona na 2 party w jednym upie)
http://www.speedyshare.com/518728240.html

Jakby ktoś miał problemy to pisać
dodatkowo kseruje 15 kopii na jutro dla osób które nie mają dostępu do forum lub tak jak Mar100ek korzystają z komórki.
_________________
It's not even "PALPAL" or "PELPET" It's P-to-the-U-L-P-E-T
  
szumnik
18.10.2007 17:17:13
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Słupca

Posty: 39 #17157
Od: 2007-10-18
dzieki wielki pulpan zielony
  
szumnik
18.10.2007 17:21:50
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Słupca

Posty: 39 #17159
Od: 2007-10-18
dzia wielkie pulpet pan zielony przyda sie aniołek
  
mar100ek
18.10.2007 17:24:23
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Ohio

Posty: 73 #17161
Od: 2007-10-11
Wielkie dzieki wesoły
  
jurrogalin
18.10.2007 17:25:45
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #17163
Od: 2007-10-14
dzia
  
major
18.10.2007 18:06:56
Grupa: Użytkownik

Posty: 23 #17195
Od: 2007-10-18
dzia krzyślol
  
Benny
18.10.2007 22:02:47
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: EłKaEs Kopojno :)

Posty: 23 #17390
Od: 2007-10-17
kim do chuja jest adi?
  
Benny
18.10.2007 22:03:14
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: EłKaEs Kopojno :)

Posty: 23 #17391
Od: 2007-10-17
a wogole dzieki krzysztoffffffcool
  
Pulpet
19.10.2007 07:42:51
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Słupca k. Łężca :D

Posty: 47 #17450
Od: 2007-10-16
adi to gostek z najwyższą średnią u nas w klasie mule :p
_________________
It's not even "PALPAL" or "PELPET" It's P-to-the-U-L-P-E-T
  
Pietro
19.10.2007 17:53:46
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #17692
Od: 2007-10-9
benny ty nikogo po nicku nie kojarzysz... :/
thx poolpet może i nawet odrobie jak nie będę chorował całą niedziele wesoły
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
  
Swita
19.10.2007 18:52:45
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #17710
Od: 2007-10-14
Benny ty baranie...

ilu mamy adamów w klasie? Siepla to siepla a adi to kto?


KRET
  
Swita
20.10.2007 11:55:01
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #17949
Od: 2007-10-14
ma ktos już to zrobione??
  
szumnik
20.10.2007 13:24:07
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Słupca

Posty: 39 #17979
Od: 2007-10-18
zrobil to ktos juz??eh
  
jurrogalin
20.10.2007 13:39:58
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #17985
Od: 2007-10-14
Jak ktos zrobi, moze wrzucić skany bardzo szczęśliwy
  
Benny
21.10.2007 14:56:23
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: EłKaEs Kopojno :)

Posty: 23 #18333
Od: 2007-10-17
switalski nie wkurwiaj mnie wesoły
  
szumnik
21.10.2007 20:21:43
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Słupca

Posty: 39 #18480
Od: 2007-10-18
wiara co jest ma to ktos juz??zakręcony

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » POLSKI KSERÓWKA NA PONIEDZIAŁEK

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny