NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » MATMA NA PIĄTEK

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Matma na piątek

19.10.07
  
sachol7412
18.10.2007 15:57:24
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #17123
Od: 2007-10-9
Arkusz maturalny z matmy na jutro. Zadania 7,8,9.
http://www.speedyshare.com/217310247.html
  
mati_wygra
18.10.2007 16:04:53
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #17140
Od: 2007-10-9
Dzieki.COS/KTOS MI POSTY USUWA!!!!Co to ma znaczyc!?
  
jurrogalin
18.10.2007 17:43:51
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #17179
Od: 2007-10-14
Moze masz ich za duzo? A zasililes konta sms'em ??? lollollollol
  
adi
18.10.2007 18:03:45
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 130 #17192
Od: 2007-10-16
a tak na poważnie to róbcie PD sami pan zielony
  
major
18.10.2007 18:14:06
Grupa: Użytkownik

Posty: 23 #17203
Od: 2007-10-18
dzieki, bo nie chce mi sie tego liczycbardzo szczęśliwy
  
Pietro
18.10.2007 19:39:51
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #17257
Od: 2007-10-9


Ilość edycji wpisu: 1
tylko 8 jest źle bo to jest nierówność a nie równanie!!!
pamiętajcie że trzeba to troszkę przerobić

_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
  
mar100ek
18.10.2007 20:05:54
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Ohio

Posty: 73 #17276
Od: 2007-10-11
mati_wygra ja umywam ręce. Nie usuwałem nikomu postów! Pozdro
  
krysztal
18.10.2007 20:21:01
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 38 #17281
Od: 2007-10-10
dzięki za matme
  
szumnik
18.10.2007 20:38:10
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Słupca

Posty: 39 #17294
Od: 2007-10-18
dzieki sachol7412 przyda sie jęzor
  
adi
18.10.2007 21:59:20
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 130 #17382
Od: 2007-10-16
a tu zonk, bo w 1 tez jest blad pan zielony

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » MATMA NA PIĄTEK

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny