NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » JAK PODERWAC DZIEWCZYNE????

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

Jak poderwac Dziewczyne????

propozycje mile widziane:)
  
mati_wygra
27.10.2007 14:19:25
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #20783
Od: 2007-10-9
No patrz to mnie nawet kolesie podrywali bo podchodzili przez miesiąc i sie pytali czy nie mam danej ksiazki a ja ich zawsze spławiałemtaki dziwnyzdziwionyloljęzor
  
mati_wygra
27.10.2007 18:59:39
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #20891
Od: 2007-10-9
No sam nie wiem,mówia na to sexapil...pan zielony
  
mati_wygra
27.10.2007 19:01:37
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #20893
Od: 2007-10-9
Ja kupiłem poradnik na Allegro,ale niestety przyslali mi ''Jak poderwac geja''
  
mati_wygra
27.10.2007 19:06:51
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #20897
Od: 2007-10-9
Ale jakis felerny michalico bo na tobie cały czas próbuje i jakos słabo działataki dziwnyjęzorpan zielony
  
mati_wygra
27.10.2007 19:08:49
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #20899
Od: 2007-10-9
A co słabe fluidy wysyłałem??Nic nie zauwazyłes??
  
mati_wygra
27.10.2007 19:30:23
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #20906
Od: 2007-10-9
Tez tak słyszałem ale to niepotwierdzone informacje...
Ale adi jest cool ito moze wpływac na te ogłupione rządne wrazen samice...
  
Pulpet
27.10.2007 21:32:40
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Słupca k. Łężca :D

Posty: 47 #20949
Od: 2007-10-16
ja proponuje na paszport TVN-u albo na Golfa II jęzor
_________________
It's not even "PALPAL" or "PELPET" It's P-to-the-U-L-P-E-T
  
jurrogalin
28.10.2007 09:52:32
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #21024
Od: 2007-10-14
Ja uważam, ze nie ma sprawdzonego sposobu na podrywanie lasek, gdyz kazda jest inna i nie wiadomo, jak do danej podejść. Chyba ze są, tzw. "blachary", to wiadomo, ze na jakis dobry samochod lub rover bardzo szczęśliwy bardzo szczęśliwy bardzo szczęśliwy
  
major
28.10.2007 14:46:49
Grupa: Użytkownik

Posty: 23 #21165
Od: 2007-10-18
machalica idz po rade do szumnikabardzo szczęśliwy on ci doradzi, w koncu klasowy lovelas - nawet kwiatkowska to stwierdzilabardzo szczęśliwy
  
Swita
28.10.2007 18:08:38
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #21217
Od: 2007-10-14
lol jaki temat haha bardzo szczęśliwy na dziewczynę tak jak powiedzieli nie ma jednego sposobu wesoły ogólnie żeby się zapoznać to nie problem wesoły Ładny uśmiech jęzor naturalność i trochę odwagi jęzorcool
  
machalica
28.10.2007 18:42:15
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 51 #21234
Od: 2007-10-26
swita ty nie masz z tym problemu hihi
  
jurrogalin
29.10.2007 14:30:48
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #21360
Od: 2007-10-14
Widac, że ta dyskusja ma wysoki IQ ... lollollollollol
  
machalica
29.10.2007 14:35:04
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 51 #21363
Od: 2007-10-26
tak wysoki jak twoje wypowiedzi
  
Swita
29.10.2007 14:40:57
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #21367
Od: 2007-10-14
żebyś wiedział, że nie mam z tym problemów wesoły
  
machalica
29.10.2007 14:55:34
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 51 #21373
Od: 2007-10-26
no ja mowie o jurasie
  
Pietro
29.10.2007 21:01:46
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #21593
Od: 2007-10-9
no kto mógł wpać na taki pomysł ja nie Siepla wesoły
chyba tylko szumnik jest jeszcze taki genialny <lol>
a tak na serio to ja odpadam bo szwagierka chodzi do naszej szkoły więc kicha...
a ty siepla to co? na jednej przerwie chcesz miętoli Martynką a na drugiej jej koleżanki z klasy i myślisz że się nie wyda? my to mamy przeje__ne
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
  
machalica
29.10.2007 21:36:02
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 51 #21624
Od: 2007-10-26
wyda sie wszytsko sie wyda
  
machalica
29.10.2007 21:43:15
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 51 #21635
Od: 2007-10-26


Ilość edycji wpisu: 1
szumnik to podrywa gorące 13 hehe ale to sie liczy
  
machalica
29.10.2007 21:53:03
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 51 #21647
Od: 2007-10-26
no co moze takie lubi o gustach sie nie dyskutuje
  
machalica
29.10.2007 21:56:55
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 51 #21655
Od: 2007-10-26


Ilość edycji wpisu: 1
nom niestety tak jest jak ona z nim wytrzymuje

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » JAK PODERWAC DZIEWCZYNE????

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny