| | |
| mati_wygra | 27.10.2007 14:19:25 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 137 #20783 Od: 2007-10-9
| No patrz to mnie nawet kolesie podrywali bo podchodzili przez miesiąc i sie pytali czy nie mam danej ksiazki a ja ich zawsze spławiałem    |
| | |
| mati_wygra | 27.10.2007 18:59:39 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 137 #20891 Od: 2007-10-9
| No sam nie wiem,mówia na to sexapil... |
| | |
| mati_wygra | 27.10.2007 19:01:37 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 137 #20893 Od: 2007-10-9
| Ja kupiłem poradnik na Allegro,ale niestety przyslali mi ''Jak poderwac geja'' |
| | |
| mati_wygra | 27.10.2007 19:06:51 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 137 #20897 Od: 2007-10-9
| Ale jakis felerny michalico bo na tobie cały czas próbuje i jakos słabo działa   |
| | |
| mati_wygra | 27.10.2007 19:08:49 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 137 #20899 Od: 2007-10-9
| A co słabe fluidy wysyłałem??Nic nie zauwazyłes?? |
| | |
| mati_wygra | 27.10.2007 19:30:23 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 137 #20906 Od: 2007-10-9
| Tez tak słyszałem ale to niepotwierdzone informacje... Ale adi jest cool ito moze wpływac na te ogłupione rządne wrazen samice... |
| | |
| Pulpet | 27.10.2007 21:32:40 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Słupca k. Łężca :D
Posty: 47 #20949 Od: 2007-10-16
| ja proponuje na paszport TVN-u albo na Golfa II  _________________ It's not even "PALPAL" or "PELPET" It's P-to-the-U-L-P-E-T |
| | |
| jurrogalin | 28.10.2007 09:52:32 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Slupca-City
Posty: 108 #21024 Od: 2007-10-14
| Ja uważam, ze nie ma sprawdzonego sposobu na podrywanie lasek, gdyz kazda jest inna i nie wiadomo, jak do danej podejść. Chyba ze są, tzw. "blachary", to wiadomo, ze na jakis dobry samochod lub rover  |
| | |
| major | 28.10.2007 14:46:49 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 23 #21165 Od: 2007-10-18
| machalica idz po rade do szumnika on ci doradzi, w koncu klasowy lovelas - nawet kwiatkowska to stwierdzila |
| | |
| Swita | 28.10.2007 18:08:38 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wyjebowo
Posty: 88 #21217 Od: 2007-10-14
| lol jaki temat haha na dziewczynę tak jak powiedzieli nie ma jednego sposobu ogólnie żeby się zapoznać to nie problem Ładny uśmiech naturalność i trochę odwagi   |
| | |
| machalica | 28.10.2007 18:42:15 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 51 #21234 Od: 2007-10-26
| swita ty nie masz z tym problemu hihi |
| | |
| jurrogalin | 29.10.2007 14:30:48 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Slupca-City
Posty: 108 #21360 Od: 2007-10-14
| Widac, że ta dyskusja ma wysoki IQ ...      |
| | |
| machalica | 29.10.2007 14:35:04 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 51 #21363 Od: 2007-10-26
| tak wysoki jak twoje wypowiedzi |
| | |
| Swita | 29.10.2007 14:40:57 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wyjebowo
Posty: 88 #21367 Od: 2007-10-14
| żebyś wiedział, że nie mam z tym problemów  |
| | |
| machalica | 29.10.2007 14:55:34 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 51 #21373 Od: 2007-10-26
| no ja mowie o jurasie |
| | |
| Pietro | 29.10.2007 21:01:46 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 101 #21593 Od: 2007-10-9
| no kto mógł wpać na taki pomysł ja nie Siepla  chyba tylko szumnik jest jeszcze taki genialny <lol> a tak na serio to ja odpadam bo szwagierka chodzi do naszej szkoły więc kicha... a ty siepla to co? na jednej przerwie chcesz miętoli Martynką a na drugiej jej koleżanki z klasy i myślisz że się nie wyda? my to mamy przeje__ne _________________ W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste. |
| | |
| machalica | 29.10.2007 21:36:02 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 51 #21624 Od: 2007-10-26
| wyda sie wszytsko sie wyda |
| | |
| machalica | 29.10.2007 21:43:15 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 51 #21635 Od: 2007-10-26
Ilość edycji wpisu: 1 | szumnik to podrywa gorące 13 hehe ale to sie liczy |
| | |
| machalica | 29.10.2007 21:53:03 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 51 #21647 Od: 2007-10-26
| no co moze takie lubi o gustach sie nie dyskutuje |
| | |
| machalica | 29.10.2007 21:56:55 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 51 #21655 Od: 2007-10-26
Ilość edycji wpisu: 1 | nom niestety tak jest jak ona z nim wytrzymuje |