NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » NA JAKIE STUDIA WYBIERASZ SIE PO LO???

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Na jakie studia wybierasz sie po LO???

  
machalica_1
01.11.2007 08:11:18
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 37 #22421
Od: 2007-11-1


Ilość edycji wpisu: 1
Politechnika Wrocławska Energetyka - budowa maszyn
  
Pietro
01.11.2007 11:59:35
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #22483
Od: 2007-10-9
SAPSP Poznań (sami szukajcie rozwiązania skrótujęzor )
a jak się nie dostanę a zdam rozszerzenie z matmy to jakaś Polibuda
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
  
szumnik
01.11.2007 22:57:14
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Słupca

Posty: 39 #22645
Od: 2007-10-18
Polibuda Poznańska coś z infą...8)
  
Swita
01.11.2007 23:52:14
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #22655
Od: 2007-10-14
wsinf w łodzi wydział artystycznej grafiki komputerowej

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » NA JAKIE STUDIA WYBIERASZ SIE PO LO???

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny