NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SPORT » GP BRAZYLII

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

GP Brazylii

jak typujecie?
  
adi
19.10.2007 19:02:26
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 130 #17735
Od: 2007-10-16
kto zostanie Weltmeisterem ^^ ? Który będzie Kubica?
  
adi
19.10.2007 19:03:01
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 130 #17736
Od: 2007-10-16


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

  
sachol7412
20.10.2007 08:23:40
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #17905
Od: 2007-10-9
licze ze kubica bedzie 3 a mistrzostwa wygra Alonso
  
machi
20.10.2007 09:52:20
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 55 #17914
Od: 2007-10-10
jestem za Alonso, ale juz na treningu sedziowie pokazali za kim sa:/
  
krysztal
20.10.2007 12:04:00
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 38 #17951
Od: 2007-10-10
kubica będzie napewno w ósemce. GP wygra Hamilton
  
adi
20.10.2007 12:20:24
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 130 #17958
Od: 2007-10-16
ja myślę, że Raikonnen wygra GP a mistrzostwo pójdzie do Alonso pan zielony
  
jurrogalin
20.10.2007 13:50:37
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #17995
Od: 2007-10-14
Mowie, ze Kubi bedzie na podium wesoły moge postawić swoją gumke o to ze jutro bedziemy mieli podium !!! zmieszany
  
jurrogalin
21.10.2007 19:54:15
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #18463
Od: 2007-10-14
ajajaj tak niewiele brakowalo wesoły ale i tak jest super, Hamilton drugi, jak ja sie ciesze bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy szkoda tylko ze Robert nie stanal na podium, choc tak bylo blisko zły
  
Pietro
21.10.2007 21:26:58
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #18532
Od: 2007-10-9
Juras wisisz gumkę wesoły
tylko kto będzie jej właścicielem?!...
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
  
jurrogalin
22.10.2007 15:28:26
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #18660
Od: 2007-10-14
Gumka jest, ale nikt sie jeszcze nie zglosil ...zły
  
Pietro
22.10.2007 18:30:16
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #18755
Od: 2007-10-9
a po co ci gumka Adi
ty sie lepiej ucz :p
z reszta je nie potrzebuje
mam jeszcze 19 wesoły
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
  
jurrogalin
22.10.2007 20:29:49
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #18821
Od: 2007-10-14
adi ??? lollollol
  
adi
22.10.2007 22:47:14
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 130 #18886
Od: 2007-10-16
temat można już zamknąć (jeśli się da)taki dziwny
  
Pietro
23.10.2007 17:44:00
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #19044
Od: 2007-10-9
można zamknąć jak jurrorogalin uroczyście złoży gumkę na ręce Adi'ego :p
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SPORT » GP BRAZYLII

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny