NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » POGADUSZKI » GADUGADU

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

GaduGadu

  
Invi
18.10.2007 18:09:50
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 65 #17197
Od: 2007-10-16
Ale z was downy tylko nie zdałem a każdy chyba wyjebał moje gg z listy, bo co pisze do was pałki ty tylko odpisujecie kto ty? a ja cię znam? mama? hehehe to tak dla przypomnienia moje gg to 6058950 ps. ale gejki z was taki dziwnytaki dziwny
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=2Neop9OVaB8
  
Pietro
18.10.2007 19:18:00
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #17248
Od: 2007-10-9
ja ciągle mam twoje gg mistrzuwesoły
czasem mnie wkurza jak co minute inny opis ale w razie co został wesoły
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
  
Invi
18.10.2007 19:43:20
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 65 #17259
Od: 2007-10-16
chyba tylko ty i bioły zostawiliście moje gg
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=2Neop9OVaB8
  
mati_wygra
18.10.2007 21:32:18
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #17341
Od: 2007-10-9
chyba tylko ty i bioły zostawiliście moje gg

Nie ma co ukrywac,ze mój kontakt z toba skonczył sie w momencie ,w którym opusciłes LO.Szkoda!!Dał bys rade przejsc...
  
Pulpet
19.10.2007 07:57:03
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Słupca k. Łężca :D

Posty: 47 #17451
Od: 2007-10-16
NIE TYLKO! ja też mam ciągle twój numer, a nie odzywam się bo nie mamy wspólnych tematów jęzor
_________________
It's not even "PALPAL" or "PELPET" It's P-to-the-U-L-P-E-T
  
mar100ek
19.10.2007 08:05:27
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Ohio

Posty: 73 #17452
Od: 2007-10-11
Też mam twoje gg pałodiabeł
  
krysztal
19.10.2007 08:06:35
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 38 #17455
Od: 2007-10-10
ja też. cały czas masz opis KUPA, albo poszkole.........
  
machi
20.10.2007 09:56:46
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 55 #17916
Od: 2007-10-10
widzisz, wiekszosc ma Twoje gg - ja tez.
  
major
20.10.2007 12:58:17
Grupa: Użytkownik

Posty: 23 #17972
Od: 2007-10-18
kocik jasne ze mam twoje ggbardzo szczęśliwy
  
Invi
21.10.2007 21:03:45
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 65 #18525
Od: 2007-10-16
zdziwionyzdziwionyzdziwiony
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=2Neop9OVaB8
  
mar100ek
27.10.2007 13:47:07
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Ohio

Posty: 73 #20759
Od: 2007-10-11
diabełdiabełdiabeł
  
Swita
29.10.2007 19:20:58
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #21500
Od: 2007-10-14
i ja mam twoje gg pało jęzor
  
sachol7412
29.10.2007 19:30:13
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #21505
Od: 2007-10-9
Wszyscy praktycznie zachowali gg kota.pan zielony
  
Hippek
30.10.2007 20:25:41
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #21936
Od: 2007-10-15
ja tez mamjęzor ostatnio widzialem opis z czesiem bardzo szczęśliwy.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » POGADUSZKI » GADUGADU

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny