to forum nie ma celu, zostało założone z nudów i nawet bardzo dobrze funkcjonowało dopóki ktoś go nie zaczął rozpierdalać. jeśli komuś ono przeszkadza to moge je zlikwidować proszę bardzo. Jakieś głosy co do usunięcia forum??
tak np ja prosiłem o trochę porządku bo tak jak powiedział chociażby machi, że jak szukam informacji nie chce omijać setki postów aż dostane to co szukam... luźne gadki spoko mogą być ale nie róbcie BURDELU... A sachol forum nie usuwaj bo to jest forum dla tych co chcą. jak komuś nie odpowiada to może sobie iść nikt nikogo tu na siłę nie trzyma...