NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » GRY I TO CO Z NIMI ZWIĄZANE » PGA - POZNAŃ GAME ARENA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

PGA - Poznań Game Arena

  
Swita
16.10.2007 15:33:39
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #16549
Od: 2007-10-14
Spotkajmy się ponownie na imprezie łączącej rozrywkę z rywalizacją, na której dobrze czują się zarówno profesjonaliści jak i amatorzy.
POZNAŃ GAME ARENA
24-25 listopada 2007

TRZY ARENY - TRZY ŚWIATY

Digital Arena - świat gier komputerowych i multimediów

Podobnie jak w ubiegłym roku fani rozrywki komputerowej będą mogli sprawdzić swoje umiejętności we wszelkiego rodzaju grach komputerowych i konsolowych, ale także zobaczyć jaki poziom gry reprezentują najlepsi zawodnicy z całego świata.

Na Digital Arena nie zabraknie także oferty czołowych firmy branżowych, które prezentować będą najnowocześniejszy sprzęt i technologie.

Fantasy Arena - świat fantastyki

Na fanów świata fantastyki będą czekały gry logiczne, karciane, bitewne, a także możliwość spróbowania swoich sił w grze w szachy lub brydża. Będą także bajeczne opowieści z krainy fantasy. PGA gwarantuje niezapomniane emocje. Znajdziesz tu wszystko to, co związane z magią, smokami, walkami sił dobra i zła, tajemnicą wszechświata i kosmosu

Bez względu na Twój poziom umiejętności przyjdź i zagraj, sprawdź się w rywalizacji z najlepszymi lub jeśli jesteś amatorem spróbuj i naucz się czegoś nowego, być może świat fantastyki okaże się także Twoim światem.

Paintball Arena - świat mocnych wrażeń i niebywałych emocji

Spragnionych silnych wrażeń zapraszamy na Paintball Arena. Rozgrywki paintballowe, sztuki walki, canupolo, rodeo kajak, pokazy nurkowania, wspinaczka, skateboarding to tylko niektóre z atrakcji jakie mogliśmy zobaczyć i spróbować w nich swoich sił w zeszłym roku. W tegorocznej edycji z pewnością ich nie zabraknie, a jako organizatorzy postaramy się, aby było ich znacznie więcej.

Szczegóły wydarzeń poszczególnych aren znajdziecie Państwo
na naszych stronach już wkrótce.
PGA TEAM


Dołączy ktoś? Bo ja już mam zaklepane miejsce bardzo szczęśliwy
  
mati_wygra
16.10.2007 16:09:00
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #16568
Od: 2007-10-9


Ilość edycji wpisu: 1
Nawet mogłoby byc fajnie ,ale jak tu sie zmobilizowac na ten wyjazd...??taki dziwny
  
Invi
16.10.2007 17:43:52
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 65 #16605
Od: 2007-10-16
Ja jadę z kumplem
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=2Neop9OVaB8
  
sachol7412
17.10.2007 13:27:01
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #16752
Od: 2007-10-9
Ja też bym chętnie pojechał. Może będzie jakiś turniej fify lub PESa. Kto jest jeszcze chętny na wyjazd??
  
jurrogalin
17.10.2007 15:34:26
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #16796
Od: 2007-10-14
A gdzie mozna znalezc tego wydarzenia jakis plan lub cos takiego, informacje, gdzie i jak, takie cos. wesoły
  
Swita
17.10.2007 22:39:47
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #16996
Od: 2007-10-14
Jeszcze nie ma dokładnego planu akcji na dniach wszystko będzie oczko Im więcej nas tym lepiej jęzor
  
mar100ek
19.10.2007 08:23:47
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Ohio

Posty: 73 #17476
Od: 2007-10-11
Jak pojedzie więcej osób to ja też jestem chętny na wyjazd na PGA
  
sachol7412
19.10.2007 15:07:54
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #17617
Od: 2007-10-9
Zbieram ekipę na wyjazd na PGA! Chętni pisać!
  
Swita
20.10.2007 11:52:35
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #17948
Od: 2007-10-14
Ja jadę i 1 znajomy więc my się odrazu zapisujemy bardzo szczęśliwy
  
adi
20.10.2007 12:22:38
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 130 #17960
Od: 2007-10-16
zależy jakie gry będą, jak F1 i PES to może mógłbym pojechać pan zielony
  
Swita
20.10.2007 22:31:22
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #18138
Od: 2007-10-14
chyba będą sportowe za pare dni się wszystko wyda ;]
  
Swita
24.10.2007 20:04:47
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #19854
Od: 2007-10-14
a co do zeszłorocznego PGA, to największa uwagę przykuło mi:


"W ramach Digital Arena ponadto prezentacja oferty czołowych firm branżowych (AMD, Creative, Microsoft, Nintendo, D-Link, MSI i inne), pokazy Capoiery oraz tańca nowoczesnego w wykonaniu pięknych dziewczyn. Nie zabraknie także – jak to na „takich” imprezach – naprawdę uroczych hostess oczko "


;]
  
Pietro
25.10.2007 14:59:45
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #20093
Od: 2007-10-9
dla tych hostess to wartoby się przejechać wesoły
a będą tam jakieś wejściówki czy coś tak jak na innych targach?
jedziecie autem czy pkp?
ile to może wynieść?
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
  
sachol7412
25.10.2007 15:41:40
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #20116
Od: 2007-10-9
Wejściówka około 10-12 zł, a pojedziemy raczej pkp, choć samochód nie jest wykluczony
  
Pietro
29.10.2007 14:26:25
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #21356
Od: 2007-10-9
no to pociąg druga dycha to może w 4 by się zamkło bo ja nie pije wesoły
musze to jeszcze przemyśleć
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » GRY I TO CO Z NIMI ZWIĄZANE » PGA - POZNAŃ GAME ARENA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny