| | |
| Swita | 16.10.2007 15:33:39 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wyjebowo
Posty: 88 #16549 Od: 2007-10-14
| Spotkajmy się ponownie na imprezie łączącej rozrywkę z rywalizacją, na której dobrze czują się zarówno profesjonaliści jak i amatorzy. POZNAŃ GAME ARENA 24-25 listopada 2007
TRZY ARENY - TRZY ŚWIATY
Digital Arena - świat gier komputerowych i multimediów
Podobnie jak w ubiegłym roku fani rozrywki komputerowej będą mogli sprawdzić swoje umiejętności we wszelkiego rodzaju grach komputerowych i konsolowych, ale także zobaczyć jaki poziom gry reprezentują najlepsi zawodnicy z całego świata.
Na Digital Arena nie zabraknie także oferty czołowych firmy branżowych, które prezentować będą najnowocześniejszy sprzęt i technologie.
Fantasy Arena - świat fantastyki
Na fanów świata fantastyki będą czekały gry logiczne, karciane, bitewne, a także możliwość spróbowania swoich sił w grze w szachy lub brydża. Będą także bajeczne opowieści z krainy fantasy. PGA gwarantuje niezapomniane emocje. Znajdziesz tu wszystko to, co związane z magią, smokami, walkami sił dobra i zła, tajemnicą wszechświata i kosmosu
Bez względu na Twój poziom umiejętności przyjdź i zagraj, sprawdź się w rywalizacji z najlepszymi lub jeśli jesteś amatorem spróbuj i naucz się czegoś nowego, być może świat fantastyki okaże się także Twoim światem.
Paintball Arena - świat mocnych wrażeń i niebywałych emocji
Spragnionych silnych wrażeń zapraszamy na Paintball Arena. Rozgrywki paintballowe, sztuki walki, canupolo, rodeo kajak, pokazy nurkowania, wspinaczka, skateboarding to tylko niektóre z atrakcji jakie mogliśmy zobaczyć i spróbować w nich swoich sił w zeszłym roku. W tegorocznej edycji z pewnością ich nie zabraknie, a jako organizatorzy postaramy się, aby było ich znacznie więcej.
Szczegóły wydarzeń poszczególnych aren znajdziecie Państwo na naszych stronach już wkrótce. PGA TEAM
Dołączy ktoś? Bo ja już mam zaklepane miejsce  |
| | |
| mati_wygra | 16.10.2007 16:09:00 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 137 #16568 Od: 2007-10-9
Ilość edycji wpisu: 1 | Nawet mogłoby byc fajnie ,ale jak tu sie zmobilizowac na ten wyjazd...?? |
| | |
| Invi | 16.10.2007 17:43:52 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 65 #16605 Od: 2007-10-16
| Ja jadę z kumplem _________________ http://www.youtube.com/watch?v=2Neop9OVaB8 |
| | |
| sachol7412 | 17.10.2007 13:27:01 |


Grupa: Administrator 
Posty: 237 #16752 Od: 2007-10-9
| Ja też bym chętnie pojechał. Może będzie jakiś turniej fify lub PESa. Kto jest jeszcze chętny na wyjazd?? |
| | |
| jurrogalin | 17.10.2007 15:34:26 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Slupca-City
Posty: 108 #16796 Od: 2007-10-14
| A gdzie mozna znalezc tego wydarzenia jakis plan lub cos takiego, informacje, gdzie i jak, takie cos.  |
| | |
| Swita | 17.10.2007 22:39:47 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wyjebowo
Posty: 88 #16996 Od: 2007-10-14
| Jeszcze nie ma dokładnego planu akcji na dniach wszystko będzie Im więcej nas tym lepiej  |
| | |
| mar100ek | 19.10.2007 08:23:47 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Ohio
Posty: 73 #17476 Od: 2007-10-11
| Jak pojedzie więcej osób to ja też jestem chętny na wyjazd na PGA |
| | |
| sachol7412 | 19.10.2007 15:07:54 |


Grupa: Administrator 
Posty: 237 #17617 Od: 2007-10-9
| Zbieram ekipę na wyjazd na PGA! Chętni pisać! |
| | |
| Swita | 20.10.2007 11:52:35 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wyjebowo
Posty: 88 #17948 Od: 2007-10-14
| Ja jadę i 1 znajomy więc my się odrazu zapisujemy  |
| | |
| adi | 20.10.2007 12:22:38 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 130 #17960 Od: 2007-10-16
| zależy jakie gry będą, jak F1 i PES to może mógłbym pojechać  |
| | |
| Swita | 20.10.2007 22:31:22 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wyjebowo
Posty: 88 #18138 Od: 2007-10-14
| chyba będą sportowe za pare dni się wszystko wyda ;] |
| | |
| Swita | 24.10.2007 20:04:47 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wyjebowo
Posty: 88 #19854 Od: 2007-10-14
| a co do zeszłorocznego PGA, to największa uwagę przykuło mi:
"W ramach Digital Arena ponadto prezentacja oferty czołowych firm branżowych (AMD, Creative, Microsoft, Nintendo, D-Link, MSI i inne), pokazy Capoiery oraz tańca nowoczesnego w wykonaniu pięknych dziewczyn. Nie zabraknie także – jak to na „takich” imprezach – naprawdę uroczych hostess "
;] |
| | |
| Pietro | 25.10.2007 14:59:45 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 101 #20093 Od: 2007-10-9
| dla tych hostess to wartoby się przejechać  a będą tam jakieś wejściówki czy coś tak jak na innych targach? jedziecie autem czy pkp? ile to może wynieść? _________________ W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste. |
| | |
| sachol7412 | 25.10.2007 15:41:40 |


Grupa: Administrator 
Posty: 237 #20116 Od: 2007-10-9
| Wejściówka około 10-12 zł, a pojedziemy raczej pkp, choć samochód nie jest wykluczony |
| | |
| Pietro | 29.10.2007 14:26:25 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 101 #21356 Od: 2007-10-9
| no to pociąg druga dycha to może w 4 by się zamkło bo ja nie pije  musze to jeszcze przemyśleć _________________ W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste. |