je też L'ką hej mati_wygra kiedy uroczysta prezetacja bolidu po paincie? _________________ W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
No pietro nie wiem czy bedziesz sie woził jeszcze L-ka bo przeciez zarabisty pan Stasio wziął urlop :-(. Twoja nauka stoi pod wielkim znakiem zapytania??????????????
no ale pan stasiu jest cudowny i wróci _________________ W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
to kiedy uroczysta prezentacja bolidu mati? nie mogę się już odczekać już dawno odebrałeś i jeszcze nie robiliśmy wożonka... no wiesz co 8) _________________ W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
kur_a juras ty to lubisz nabijać te posty to niech cie ch_j strzeli ja wchodze żeby zobaczyć co tu nowego a tu wszędzie Ork Ork... _________________ W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.