NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » NASZ KLASOWY ARTYSTA ???

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Nasz klasowy artysta ???

Piszcie swoje opinie na temat jego prac.
  
jurrogalin
23.10.2007 14:57:48
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #18939
Od: 2007-10-14
Mamy w klasie artyste? zmieszany Ponizej linki do jego prac zrobionych na wybranych lekcjach. bardzo szczęśliwy
  
jurrogalin
23.10.2007 15:10:24
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Slupca-City

Posty: 108 #18941
Od: 2007-10-14
Oto jego dzisiejsze dziela.
J. Polski:
http://img507.imageshack.us/my.php?image=umywalkapolakbe0.jpg
oraz
J. Niemiecki:
http://img254.imageshack.us/my.php?image=dlugopisniemieczq5.jpg

Co myślicie o tych pracach? Bedzie z niego jakis artysta ?wesoły
  
adi
23.10.2007 15:12:00
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 130 #18943
Od: 2007-10-16
"jakiś" to z niego już jest pan zielony
  
Pietro
23.10.2007 17:42:55
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #19040
Od: 2007-10-9
major jest kat wesoły
teraz już wiem co robi na polskim jak nie uważa xD
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
  
krysztal
23.10.2007 19:20:41
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 38 #19142
Od: 2007-10-10
Major to catlollol
  
Benny
24.10.2007 12:45:38
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: EłKaEs Kopojno :)

Posty: 23 #19360
Od: 2007-10-17
Chyba kret wesoły
  
Pulpet
24.10.2007 17:40:17
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Słupca k. Łężca :D

Posty: 47 #19493
Od: 2007-10-16
wielkie lol dla tego pana bardzo szczęśliwy
_________________
It's not even "PALPAL" or "PELPET" It's P-to-the-U-L-P-E-T
  
major
26.10.2007 13:14:29
Grupa: Użytkownik

Posty: 23 #20472
Od: 2007-10-18
kto kryje sie po ksywa ADI??
  
mar100ek
27.10.2007 13:53:24
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Ohio

Posty: 73 #20767
Od: 2007-10-11
Ma chłopak talent. Nie ma co...
  
major
28.10.2007 14:48:49
Grupa: Użytkownik

Posty: 23 #21166
Od: 2007-10-18
juz wiem kto to jest ADIbardzo szczęśliwy
musze cos jeszcze nabazgrac na polskimbardzo szczęśliwy
jurrogalin wrzuc moje ostatnie dzielolol
  
sachol7412
28.10.2007 15:02:59
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #21172
Od: 2007-10-9
No rysuneczki fajne. Pokaż nuczycielom co robisz na ich lekcjachpan zielony
  
major
28.10.2007 18:15:09
Grupa: Użytkownik

Posty: 23 #21223
Od: 2007-10-18


Ilość edycji wpisu: 1
http://www.speedyshare.com/872620435.html - oto moje najnowsze dzielobardzo szczęśliwy
komentowac - pozniej jeszcze cos dodambardzo szczęśliwy
  
adi
28.10.2007 18:34:44
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 130 #21231
Od: 2007-10-16
nie znam się ale chyba może byćpan zielony

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NASZA BUDA CZYLI LO SŁUPCA » NASZ KLASOWY ARTYSTA ???

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny