Oto jego dzisiejsze dziela. J. Polski: http://img507.imageshack.us/my.php?image=umywalkapolakbe0.jpg oraz J. Niemiecki: http://img254.imageshack.us/my.php?image=dlugopisniemieczq5.jpg
Co myślicie o tych pracach? Bedzie z niego jakis artysta ?
major jest kat teraz już wiem co robi na polskim jak nie uważa xD _________________ W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.