NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SPRAWY ORGANIZACYJNE » SYLWESTER 2007

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Sylwester 2007

ma ktoś jakieś plany, a może zrobimy wspólną impre
  
sachol7412
28.10.2007 15:11:00
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #21176
Od: 2007-10-9
Siepla coś ostanio mówiłeś o sylwestrze. Przedstaw tytaj bliżej swoj pomysł
  
Swita
28.10.2007 18:03:54
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #21213
Od: 2007-10-14
a tak ogólnie jakie macie plany na sylwestra? wiecie ze to jedyna okazja żeby spędzić go jako tako ekipą...
  
mati_wygra
29.10.2007 16:36:08
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #21412
Od: 2007-10-9
Jestem chetny.Ale machalica mowi, ze tylko ludzie z 3A
I co...15 samych chlopaków??
Troche dziwnie by było.Taki zlot parowek.oczko
  
Swita
29.10.2007 16:50:35
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #21424
Od: 2007-10-14
tu mati powiedziałeś jedna mądrą rzecz w ciągu całego pobytu na forum jęzor 15 samego chłopa co to za biba? każdy z osobą towarzyszącą? płeć nie ważna, bo wiemy ze niektórzy lubią chłopców pan zielony
  
mati_wygra
29.10.2007 17:05:17
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 137 #21431
Od: 2007-10-9
Ej, bo sie zdziwisz.bardzo szczęśliwy
  
sachol7412
29.10.2007 19:34:02
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 237 #21507
Od: 2007-10-9
Ja to widze tak. Ekipa z naszej klasy plus każdy może wziąć osobę toważyszącą. Impreska byłby zajebista. DJ Pietro by nam przygrywałpan zielony
  
Swita
29.10.2007 20:12:03
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wyjebowo

Posty: 88 #21533
Od: 2007-10-14
jak dobrze pójdzie będę miał już sprzęt Dj-ski do tego czasu oczko Bo chce po 18-stce kupić
  
mar100ek
29.10.2007 21:49:38
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Ohio

Posty: 73 #21641
Od: 2007-10-11
Świetny pomysł!!! Tylko zeby była CAŁA klasa a nie tylko jakiś odłamek (oczywiście pod warunkiem ze będą chcieli wszyscy przyjść) :-) Wszyscy by sie wrzucili na salę, moze cos do konsumpcji i naturalnie trunek.
  
Invi
31.10.2007 09:24:29
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 65 #22152
Od: 2007-10-16
swita za chiny nie kupi sprzetu tylko tak pieprzy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=2Neop9OVaB8
  
mar100ek
31.10.2007 10:03:32
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Ohio

Posty: 73 #22163
Od: 2007-10-11
wierze ze damy radę zorganizować tego sylwka, tylko trzeba się ugadac
  
siepla
31.10.2007 10:13:01
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 36 #22181
Od: 2007-10-17
ty pic...ty sie nadajesz do zwracania posiłku
  
Invi
31.10.2007 14:05:12
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 65 #22243
Od: 2007-10-16
KURWA JEGO MAĆ TEGO TEŻ NIE PISAŁEM "swita za chiny nie kupi sprzetu tylko tak pieprzy"
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=2Neop9OVaB8
  
Pietro
31.10.2007 16:02:10
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #22269
Od: 2007-10-9
wiecie co, bo coś tam było że usówa się kogoś posty albo że komuś edytowano posta i nie wiadomo kto
ja byłem w poniedziałek w czytelni i było niewylogowane konto Mar100ka może ktoś tam wchodzi i robi zamieszanie...
pamiętaj marek zawsze musisz się wylogować
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
  
Invi
31.10.2007 19:41:40
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 65 #22327
Od: 2007-10-16
Ja to Radek
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=2Neop9OVaB8
  
siepla
31.10.2007 21:52:17
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 36 #22382
Od: 2007-10-17
patryk potrzebujemy sale na andrzejki ?? moze u ciebie da rade??
  
Pietro
01.11.2007 09:12:19
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #22432
Od: 2007-10-9


Ilość edycji wpisu: 1
nie wiem czy da
musiałbym dowiedzieć się ile by kosztowała
pogadam wieczorem z ojcem i się wszystkiego dowiem, może i dam rade załatwić
tylko w tym problem że do Dolan jest daleko więc nie wiem czy wszyscy wyrobią z dojazdem
odemnie do słupcy jest 16km
a ma ktoś sprzęt żeby to nagłośnić?
bo co nam da sala bez nagłośnienia
potrzebny jast jakiś wzmachol i para porządnych kolumnbardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy


edit:
kurcze przypomniało mi się że wiara z Dolan chciała zrobić sylwka bo coś mi mówili na ten temat
bo oni już parę razy mówili o tym
ale najwyżej możnaby to połączyć jakbym się dogadał z wiarą od nas
chyba że chcecie tylko dla klasy to może być większy problem
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
  
Pietro
01.11.2007 12:00:33
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #22484
Od: 2007-10-9


Ilość edycji wpisu: 1
może i dałbym rade
pogadam dzisiaj wieczorem z ojcem i się dowiem
ale to trzebaby pogadać i załatwić nagłośnienie bo ja nie mam...
_________________
W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SPRAWY ORGANIZACYJNE » SYLWESTER 2007

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny