tu mati powiedziałeś jedna mądrą rzecz w ciągu całego pobytu na forum 15 samego chłopa co to za biba? każdy z osobą towarzyszącą? płeć nie ważna, bo wiemy ze niektórzy lubią chłopców
Świetny pomysł!!! Tylko zeby była CAŁA klasa a nie tylko jakiś odłamek (oczywiście pod warunkiem ze będą chcieli wszyscy przyjść) :-) Wszyscy by sie wrzucili na salę, moze cos do konsumpcji i naturalnie trunek.
wiecie co, bo coś tam było że usówa się kogoś posty albo że komuś edytowano posta i nie wiadomo kto ja byłem w poniedziałek w czytelni i było niewylogowane konto Mar100ka może ktoś tam wchodzi i robi zamieszanie... pamiętaj marek zawsze musisz się wylogować _________________ W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
nie wiem czy da musiałbym dowiedzieć się ile by kosztowała pogadam wieczorem z ojcem i się wszystkiego dowiem, może i dam rade załatwić tylko w tym problem że do Dolan jest daleko więc nie wiem czy wszyscy wyrobią z dojazdem odemnie do słupcy jest 16km a ma ktoś sprzęt żeby to nagłośnić? bo co nam da sala bez nagłośnienia potrzebny jast jakiś wzmachol i para porządnych kolumn
edit: kurcze przypomniało mi się że wiara z Dolan chciała zrobić sylwka bo coś mi mówili na ten temat bo oni już parę razy mówili o tym ale najwyżej możnaby to połączyć jakbym się dogadał z wiarą od nas chyba że chcecie tylko dla klasy to może być większy problem _________________ W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.
może i dałbym rade pogadam dzisiaj wieczorem z ojcem i się dowiem ale to trzebaby pogadać i załatwić nagłośnienie bo ja nie mam... _________________ W 1986 wystarczyło kilka Mhz aby wysłać rakietę w kosmos. Dziś trzeba Pentium 3 aby odpalić Viste.